Jak si najit nevestu na Ukrajine

Hledání nevěsty v cizí zemi je rozhodně obtížná záležitost. I když dáme stranou jazykovou bariéru, stále je tu problém podvodů a lživých informací. Mnoho agentur slibuje hory, doly, ale málokterá je skutečně schopna sliby splnit. Proč tedy mnoho mužů stále volí agentury a nekontaktují dívky z Ukrajiny raději přímo? Protože dobrá agentura je extrémně efektním a časově výhodným způsobem jak si najít budoucí nevěstu.

Taková agentura je schopna doporučit hned několik vhodných kandidátek, zajistí ubytování, dopravu, a často i pomůže s překladem a tlumočením. Ženy, se kterými spolupracují, musí splňovat jisté podmínky, aby mohli být zařazeny do systému. To samé ovšem platí i pro muže. Výsledkem je prostředí, ve kterém jsou maximálně chráněny zájmy obou stran a seznámení tak může proběhnout bez stresu vypjetí. Cenou za tyto službu jsou často poplatky. Ty můžou být zcela zanedbatelné (přece jen se tu bavíme o seznámení s člověkem, se kterým bychom rádi strávili zbytek života), ale i tak můžou být pro někoho problém.

V takových případech je nutno vzít věci do vlastních rukou a kontaktovat ženy z Ukrajiny osobně. Nejlepším způsobem jak to udělat, je sociální síť VKontakte. Tato ruská obdoba Facebooku umožňuje velice pohodlné filtrování podle mnoha parametrů, jako je věk, výška, bydliště, nebo i náklonost k cigaretám. Samotná stránka je přeložena do mnoha světových jazyků, což ale neznamená, že registrované dívky budou oplývat stejnými jazykovými schopnostmi.

Dobrá taktika je rozeslání desítek a stovek zpráv všem dívkám, které působí atraktivně jako budoucí manželky. I když odpoví jen malý zlomek z celkového počtu, stále máte dobrou šanci, že narazíte na nějakou, se kterou si padnete do oka. Dejte si záležet, aby vás váš profil ukazoval v co možná nejlepším světle a obzvlášť věnujte péči výběru fotografie.Tou poslední, ale v mnoha ohledech nejlepší možností, jak se seznámit s potencionální manželkou, je osobní návštěva Ukrajiny. Největším nákladem bude pravděpodobně samotná cesta, protože ubytování a strava v Ukrajině jsou relativně levné. Až budete na místě, tak můžete zavítat do stejných podniků, do kterých chodí místní a zkusit, jestli štěstěna bude na vaší straně. Mnoho studentek a univerzitně vzdělaných žen nebude mít problém hovořit velice dobrou angličtinou. Stejně tak můžete zapůsobit vaší znalostí ruštiny nebo ukrajinštiny.

Ať už zvolíte jakýkoliv způsob, šance je na vaší straně, že s jistou dávkou vytrvalosti najdete ženu svých snů. Ukrajina je země, kde o krásné ženy není nikdy nouze.


How to Propose for Marriage