Dogru arkadaslik siteleri hangisi? ucretli mi? Yoksa ucretsiz mi?

Birçok yeniliği ve çeşitli avantajları beraberinde üyelerine sunan Rus arkadaşlık siteleri, her geçen gün online sohbet piyasasını domine etmeye devam etmektedir. Bu sitelere genellikle ücretsiz olarak üye olabilir, Rus kızlara göz atabilirsiniz. Kimi siteler de ekstra ücretler talep etmektedir. Peki, acaba, gerçek aşkı bulmak için para ödemeli misiniz, yoksa hayatınızın prensesini ücretsiz olarak da bulabilir misiniz? Bu yazımızda bu konuya değineceğiz. Öncelikle işleyişten biraz bahsedelim. Rus kızlarla sohbet etmek istiyorsanız, önce araştırmalarınızı iyi yapmalı, piyasadaki güvenilir arkadaşlık sitelerinden birine üye olarak işe başlamalısınız. Bu arkadaşlık sitelerinin birçoğuna ücretsiz olarak üye olabilmektesiniz. Daha nasıl bir yer olduğunu görmeden, kızlarla tanışmadan sizden para isteyen sitelerden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Genellikle, üye olduktan sonra kendinize uygun bir profil resmi yükleyebilir ve özgeçmiş kısmında kendinizden kısaca bahseden bir açıklama girebilirsiniz. Bu noktadan sonra uçuşa hazırız demektir. Sitede yer alan Rus kızları listesine göz atmaya başlayabilirsiniz.

Tercihinize göre esmer, sarışın, kumral, yeşil gözlü, kıvırcık saçlı gibi çeşitli kriterlerdeki kızlardan birini seçip sohbete geçebilirsiniz. Bu noktada siteler farklılık göstermektedir. Bazı arkadaşlık sitelerinde mesaj yazıp sohbete başlayabilmek için küçük bir miktar üyelik ücreti ödemeniz gerekirken bazılarında da ücretsiz olarak sohbete geçebiliyorsunuz. Ücretsiz sohbet başlatabildiğiniz siteler de fotoğraf gönderebilmek, video paylaşabilmek gibi ekstra hizmetler için sizlerden ücret talep edecektir. Unutmamanız gereken şey, bu tip arkadaşlık sitelerinin kamu hizmeti yapmaz ve elbette para kazanmaya çalışacaklardır. Önemli olan nokta sizi dolandırmaya çalışıp çalışmadıklarıdır. Size uygun Rus kadınını bulduktan ve sohbete başladıktan sonra gerisi size kalmış. Diğer yazılarımızda verdiğimiz ipuçlarından faydalanarak prensesinizi tavlamaya çalışmalısınız. Yeteneklerinizle paralel olarak mutluluğa yelken açabilirsiniz, aksi durumda ise bir başka güzelle şansınızı denemelisiniz. Genel piyasayı objektif olarak yorumlamamız gerekirse şunu söyleyebiliriz: Hayalinizdeki Rus kızını bulmak için kullanacağınız arkadaşlık sitelerini ücretsiz olarak kullanmanızı tavsiye ederiz. Birçok özelliğini ücretsiz olarak sunan bir arkadaşlık sitesini tercih etmelisiniz. Bununla birlikte burada aşktan bahsediyoruz.

 

Resim göndermek, fotoğraf paylaşmak gibi küçük ama önemli hizmetlerini küçük ücretler karşılığında sunan kaliteli arkadaşlık sitelerine de bir miktar parayı gözden çıkarabilirsiniz. İnternette kendi gözlerinizle görebileceğiniz gibi bu tür arkadaşlık sitelerinden tanışmış, evlenmiş ve şu anda da çok mutlu sayısız çift vardır. Siz de onlardan biri olmak istiyorsanız, küçük miktarlarda paralar gözünüzü korkutmasın. Bu konuda son uyarımız piyasayı iyi analiz etmeniz ve hakkında olumlu yorumlar yapılan siteleri tercih etmenizdir. Arkadaşlık sitelerinde dolandırılan üyelerin sayısı bir hayli fazladır. Sitenin hizmeti ne kadar kaliteli olursa olsun, sizi buluşturduğu Rus kadınları dolandırıcı çıkabilmekte, sizlerden çeşitli bahanelerle para isteyebilmektedirler. Bu dolandırıcılara karşı son derece uyanık olmalı, yağmurdan kaçarken doluya tutulmamalısınız. Sırf ücretsiz diye kalitesiz sitelerde aşkınızı aramaktansa, ücretli olsa da kaliteli bir siteyi tercih etmek daha faydalı diye düşünüyoruz.


How to Propose for Marriage